Z przyjemnością przedstawiamy Panią Gabriela Kotas, naszą kolejną prelegentkę na Kongresie Harmonia!

Gabriela Kotas to inspirująca postać, która odkryła swoją pasję do pisania w drugiej połowie życia. Jej twórczość zdobyła ogromną popularność zarówno w kraju, jak i za granicą. Pani Gabriela wydała liczne tomiki wierszy oraz książki dla dzieci, ale to jej powieści terapeutyczne, skierowane głównie do kobiet, cieszą się największym uznaniem.

W swoich książkach Pani Gabriela ukazuje, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć wszystko od początku. Jej własna historia jest inspirującym przykładem tego, jak pasja i determinacja mogą odmienić życie. Pisanie stało się dla niej życiową terapią, którą dzieli się z licznymi czytelniczkami.

Gabriela Kotas tworzy ciepłą, optymistyczną i pogodną literaturę, która pomaga czytelnikom odnaleźć siłę i nadzieję nawet w trudnych chwilach. Choć tematy poruszane przez nią czasami są trudne, to przekazuje je z delikatnością i empatią.

Gabriela Kotas – strona autorska

Dla Pani Gabrieli rozwój osobisty to nie tylko temat jej książek, ale przede wszystkim droga, którą sama przeszła, aby odzyskać poczucie własnej wartości. Jej historię i twórczość warto poznać, ponieważ jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy pragną odważnie podążać za swoimi pasjami i marzeniami.

Mamy nadzieję, że Pani Gabriela Kotas przyniesie nam nie tylko inspirującą prelekcję, ale również dawkę pozytywnej energii i motywacji na Kongresie Harmonia.