A ten miś był „na próbę”

2 komentarze

  1. Jadwiga Czajkowska 3 czerwca, 2026 at 6:46 pm - Reply

    Gabrysiu Kochana, pięknie piszesz, a teraz okazuje się, że równie pięknie rysujesz. Jesteś prawdziwą kobietą wielu talentów! Ten miś ma w sobie tyle ciepła i uroku, że trudno się do niego nie uśmiechnąć. ❤️

    • Gabriela Kotas 9 czerwca, 2026 at 9:32 am - Reply

      Dziękuję Igo kochana, z tym rysowaniem to trochę w zastępstwie.
      Próbuje, czy w ogóle coś potrafię :)
      Brakuje mi szydełka i misiów, których zrobiłam tysiące. Niestety za dużo i z szydełkiem musiałam się rozstać dożywotnio :(