Jadwiga Czajkowska
3 czerwca, 2026 at 6:46 pm - Reply
Gabrysiu Kochana, pięknie piszesz, a teraz okazuje się, że równie pięknie rysujesz. Jesteś prawdziwą kobietą wielu talentów! Ten miś ma w sobie tyle ciepła i uroku, że trudno się do niego nie uśmiechnąć. ❤️
Dziękuję Igo kochana, z tym rysowaniem to trochę w zastępstwie.
Próbuje, czy w ogóle coś potrafię :)
Brakuje mi szydełka i misiów, których zrobiłam tysiące. Niestety za dużo i z szydełkiem musiałam się rozstać dożywotnio :(
Gabrysiu Kochana, pięknie piszesz, a teraz okazuje się, że równie pięknie rysujesz. Jesteś prawdziwą kobietą wielu talentów! Ten miś ma w sobie tyle ciepła i uroku, że trudno się do niego nie uśmiechnąć. ❤️
Dziękuję Igo kochana, z tym rysowaniem to trochę w zastępstwie.
Próbuje, czy w ogóle coś potrafię :)
Brakuje mi szydełka i misiów, których zrobiłam tysiące. Niestety za dużo i z szydełkiem musiałam się rozstać dożywotnio :(