
Płomyki woskowych świec
migoczą
i pewnie bedą jeszcze świeciły
ciemną nocą
tam gdzie dziś mocno się zapełniło
pewnie wszystkich w to miejsce
przyprowadziła…
miłość
Miłość tęsknota
i żal
słów nie wypowiedzianych
i chwil na tej ziemi
wspólnych a jednak… zmarnowanych
Promyków świec i mnóstwa kwiatów
tam w tym lepszym ze światów
już pewnie Mamo Ci nie potrzeba
ale wiesz
to dla mnie jest taki
z Tobą dziś wspólny
kawałek nieba




Piękny wiersz ❤️
Dziękuję
Gabrysiu, Cudowny wiersz 👏❤️ Pozdrawiam serdecznie 😄💐
Przelanie uczuć na papier jest czymś wyjątkowo uczuciowym 💝💝💝
Dziękuję Bogusiu – to racja i Ty to wiesz 😘
Gabrysiu Kochana, piękny, wzruszający wiersz. Jest w nim tęsknota, miłość i to wszystko, czego nie da się zamknąć w zwykłych słowach. Szczególnie poruszył mnie ten „wspólny kawałek nieba” ❤️
Mnie też to wzrusza, bo tak właśnie mi się skojarzyło Igo. Taka wspólna chwila – połączenie dwóch światów. Ściskam i dziękuję ♥️